1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Проблема в гірських селах на Перечинщині: швидка допомога не може вчасно приїхати на виклик (ВІДЕО)

16.08.2019 10:21 0 Суспільство

Село Липовець, що на Перечинщині розташоване за 12 кілометрів від найближчого пункту швидкої допомоги. Та гірською дорогою, яку місцями просто змило, залишивши лише острівки асфальту – їхати швидше ніж 10-15 кілометрів на годину – неможливо.

Різкі підйоми і глибокі ями може подолати далеко не кожен автомобіль. Тому місцеві, на приїзд швидкої, часто навіть не розраховують, повідомив Сіріус.

Лікарі Турїреметівської станції швидкої, які обслуговують це село, визнають: попри те, що у Липовець їдуть дуже швидко, – у стандарти не вкладаються. Дорога занадто розбита і у деякі місця, задньопривідний автомобіль взагалі не може виїхати.

Ця газель, вже 8 років, щоденно працює у 7-ми наближених селах, 4 з яких – гірські. Водій швидкої каже: ходову через поганий стан доріг доводиться міняти щопівроку, а дрібні ремонти власноруч роблять ледь не щодня.

Перечинська станція має 5 автомобілів швидкої. 3 у райцентрі і по одній у Тур’їх Реметах та Порошкові. З усіх – найбільш прохідний у гірській місцевості, ось цей старенький ВАЗ. Машині вже 10 років: кузов з’їла корозія, зручностей нема взагалі, та вона ладна виїхати куди завгодно, кажуть медики. Зараз, шукають спонсорів, аби відремонтувати, бо знають: взимку, саме вона рятуватиме життя.

Нагадаємо, на Закарпатті дедалі частіше трапляються ДТП з потерпілими.

Читайте на ГК:В Ужгороді продовжать розгляд справи екскерівника Перечиської РДА Віктора Олефіра, що "пяної" ДТП
Читайте на ГК:Цієї неділі туристів запрошують відвідати «Перечинську Гурку» (ФОТО)
Читайте на ГК:Мінеральний «Кадуб» на Перечинщині відомий цілющими властивостями
Стрічка