1. Новини Закарпаття
  2. >

В Закарпатті реєстратори видали 8 287 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

06.08.2019 16:52 Суспільство

Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 31 050 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

За цей період державні кадастрові реєстратори зареєстрували 18 330 ділянок. Найбільшу кількість земельних ділянок внесли до Державного земельного кадастру у Мукачівському (4123), Ужгородському (3364) та Хустському (2335) районах.

Крім того, фахівці видали 8 287 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Максимальну кількість витягів видано у Мукачівському (1606) та Ужгородському (1399) районах.

Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру, інформує сайт Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, в Закарпатті презентували геопортал містобудівного кадастру області (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Завдяки легалізації працівників бюджет Закарпаття додатково отримав більше 1,6 мільйона гривень
Читайте на ГК:Історія замку тамплієрів вустами юного екскурсовода-закарпатця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Під «мухою» та без посвідчень: закарпатські правоохоронці виявили 7-ох водіїв-порушників
Стрічка