1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Швидка допомога, якої можете не дочекатися": У Виноградові люди обурені роботою швидкої

04.08.2019 12:08 Суспільство ВАЖЛИВО

Дівчині стало погано, втратила свідомість, перехожі викликали швидку, оператор замість відправити швидку випитувала дані постраждалої.

Дівчині стало погано, втратила свідомість, перехожі викликали швидку, оператор замість відправити швидку випитувала дані постраждалої.

Про даний неприємний інцидент у соцмережі Фейсбук повідомила Тетяна Муромцева у групі НЕбайдужийВиноградів.

"Певно не весь Виноградів "Небайдужий"
Що це за медична реформа у нас така????
-Сьогодні з нами стався неприємний випадок.Гуляючи в місті з рідними, ми побачили,як дівчина зенацька втратила свідомість.З нею поряд була тільки її мама,котра ледь сама не впала від хвилювання.Звичайно ж,ми відразу підбігли,дали води.Старались привести до тями дівчину.Паралельно я дзвонила до "швидкої" "допомоги".Я почала пояснювати,що потрібна швидка допомога дівчині...стала пояснювати,де ми знаходимось.Натомість по той бік слухавки я почула: - Скільки років дівчині,яке її прізвище,ім'я і т.д.Я запитала,чи обов'язково відразу називати дані,чи не можна спочатку приїхати,допомогти,встановити причину.(бо не дай того Боже,могло закінчитись все гірше).На що отримала відповідь : - ні.Я маю записати її дані.Почувши щераз відмову на прохання спочатку приїхати,- я просто скинула..
Звичайно ж мама займалась допомогою своїй дитині(що робила б кожна мама).Мій брат пішов до аптеки,купив нашатир.Вдалось привести дівчину до тями.Ми пропонували відвезти їх на прийом швидкої.Та вони вже відмовились.Ще трохи постоявши біля них,переконавшись,що дівчині стало краще і пішли.
Питання - якби (не дай Бог) таке трапилось у людей,які таким чином відповідають на дзвінки до "ШВИДКОЇ" допомоги,то також записували б дані спочатку?Чи не виїхали б взагалі???
Чому зараз швидка не їде відразу на виклик???Людина може померти!Від тієї ж температури,тиску(через які на виклики взагалі вони не їдуть!)..Як??Не всі мають можливість самі приїхати.
Чи якщо мені стане погано і я буду вдома сама,то не маючи транспорту я маю собі таксі викликати???Чи помирати тихо???Чи у місті якщо я буду сама і відчую,що втрачаю свідомість,то просити людей не швидку викликати мені,а таксі??
Що це за реформа така?Залишати,хай собі помирають люди" - йдеться у дописі.

У Коментарях люди обурюються та висловлюють недовіру не лише до лікарів а і до медицмини взагалі.

Ось деякі з коментарів:

"Давно маю дуже погану думку про лікарів міста. Як по мені то вони ні які не лікарі, але ще і не люди з почуттям милосердя, а просто вішалки на які почепили білі халати.
Пусті, безмозглі і безсердечні істоти",- пише Ангелина Кормош 

"Ну справді могли сказати що машина виїжає а ви залишалишайтесь на зв'язку і коли прибуде швидка дасте дані". - написала Катя Лукей.

"Реформа дійсно бажає кращого.У мене у сусідки піднявся тиск,міг статися інсульт.коли викликали швидку,питання були:який у неї тиск?...я не лікар,у мене не має приладу,я пояснювала що жінці погано,затерпає одна сторона..одразу не хотіли приїхати.
Я не кажу,що лікарі погані,але цю реформу однозначно варто відкорегувати", - написала Алена Шарипова.

"Люди добрі, реформа проходить поетапно. Наразі реформовано первинну ланку(сімейна медицина). Реформа вторинної і третинної ланок та реформа екстренної допомоги стартує з 2020 року. Наразі швидка працює за стандартами, які прийняли у 2009 році. До чого це я. Так, випадок кричущий, але пишучи про реформу в такому руслі і там де її ще не було, ви нівелюєте в очах людей все, що зроблено і зроблено добре." - написала Nadka Dyka

 

Нагадаємо, у Виноградові встановлять знаки для обмеження руху важковагового транспорту.

Читайте на ГК:На Виноградівщині виявили чергову "наркоплантацію", а також арбалет та гвинтівку (ФОТО)
Читайте на ГК:На центральній площі Виноградова помітили рослину, схожу на марихуану (ФОТО)
Читайте на ГК:"Не пройти - не обійти": у Виноградові знову зафіксували "оленя" (ФОТО)