1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський поширив дію угоди зі Словаччиною про малий прикордонний рух ще на 30 сіл Закарпаття

31.07.2019 17:38 Суспільство ВАЖЛИВО

Президент Володимир Зеленський затвердив зміни до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух.

Президент Володимир Зеленський затвердив зміни до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух.

Вони передбачають спрощення перетину кордону для мешканців ще 30 закарпатських сіл.

Про це йдеться у відповідному указі президента, повідомляє "Європейська правда".

"Затвердити угоду між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року" - йдеться у тексті указу.

Зміни до угоди були підписані 16 квітня цього року у Братиславі під час візиту прем’єра Володимира Гройсмана до Словаччини.

Окрім розширення переліку прикордонних населених пунктів, зміни до угоди також передбачають збільшення до 90 днів терміну перебування.

Угода зі Словаччиною про місцевий прикордонний рух в редакції 2008 року передбачає її застосування для мешканців 280 сіл на території України і термін перебування у 30 днів.

Нагадаємо, оприлюднено список населених пунктів Закарпаття, жителі яких можуть отримати угорську картку малого прикордонного руху

Читайте на ГК:З 1-го серпня буде відомо, в якій "зоні" карантинних обмежень опиниться Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатська версія: типи пасажирів в автобусі до Чехії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу померли чотири людини, інфіковані коронавірусом. Нових хворих - 68