1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгород запрошує на фестиваль "Маркет мов"

22.07.2019 16:06 Суспільство

Найголовніша подія дня – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову».

Найголовніша подія дня – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову».

У суботу, 27 липня, з 12.00 до 21.00 в Ужгороді на площі Народній відбуватиметься фестиваль «Маркет мов» – публічний захід, організований Міністерством інформаційної політики України спільно із Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студради при міністерстві.

Для популяризації вивчення іноземних мов серед студентства та молоді обласного центру Закарпаття протягом дня проведуть виставку провайдерів навчальних послуг, майстер-класи, тестування з англійської мови, демонстрація та показ кінострічок з обговоренням на сцені, чемпіонат з інтелектуальної гри англійською мовою, розмовні клуби, працюватиме дитяча розважальна зона тощо. Участь у фестивалі безкоштовна.

Найголовніша подія дня, як інформують організатори – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову», на якому досліджуватимуть, у чому різниця між комунікативною методикою та природним засвоюванням мови мозком людини (під час проведення тренінгу продемонструють реальні наукові та практичні прилади).
Гостем події, під час святкового концерту, стане лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко зі спеціальною програмою, що мотивує молодь популяризувати рідну мову у суспільстві та серед іноземців зокрема.

У заході планується участь керівників області та міста, Міністерства інформаційної політики України, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту в Україні Lingva Skills Віталія Зубкова тощо, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Нагадаємо, у Виноградові пройде рок-фестиваль (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Власників авто в Ужгороді просять не паркувати машини під деревами
Читайте на ГК:Потяги до Закарпаття затримаються: негода повалила дерева на колію
Читайте на ГК:"Квартира на вагу золота": Ужгород у трійці лідерів за вартістю квадратного метру житла в Україні (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська