1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські газовики взяли участь у Всеукраїнських фахових змаганнях (ФОТО)

19.07.2019 13:36 Суспільство

Представники АТ «Закарпатгаз» взяли участь у ІІІ півфіналі Всеукраїнських змагань фахівців дільниці діагностики газопроводів.

Змагання з професійної майстерності тривали впродовж 2 днів у Чернівцях. За цей час відбулася перевірка теоретичних знань працівників, виконання ними робіт з комплексного приладового обстеження надземних і підземних мереж та технічне обстеження газопроводу в шурфі, перевірка комплектації бригад ДДГ (оснащення автомобілів).

«Безпека кожного — пріоритет нашої діяльності. Чомусь, коли більшість людей говорить про АТ “Закарпатгаз”, то має на увазі виключно газопостачання. Насправді ж — функції та обов’язки підприємства набагато ширші. Адже забезпечення газопостачання неможливе без якісного, належного і своєчасного технічного обслуговування. А від знань, навичок та майстерності фахівців залежить безпека громадян.

АТ “Закарпатгаз” завжди дбає про клієнтів, а тому підвищує професійність своїх працівників: систематично проводить навчання, приймає участь у різнопланових змаганнях. Тепер команда підприємства демонструвала свій професійний рівень та змагалася з колегами з інших областей під час ІІІ півфіналу Всеукраїнських змагань фахівців дільниці діагностики газопроводів», - розповів головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Загалом змагання проходили у кілька етапів. Спочатку, кожна газова компанія провела відбірковий турнір, на якому була визначена краща бригада групи комплексно приладового обстеження Служби контролю за виробництвом підприємства. Далі – змагання представників майже 20 газорозподільних компаній на спеціально облаштованих полігонах у трьох регіонах: Центральному, Західному та Східному.

“Ці змагання максимально наближені до реальних умов. Ми виконували все те, що доводиться робити у випадку необхідності: обстежували надземні та підземні газопроводи, оцінювали їхню герметичність та виявляли витоки газу. Такі змагання — хороша нагода обмінятися досвідом із колегами інших газових компаній та продемонструвати свої професійні навички”, — прокоментував учасник змагань, начальник служби контролю за виробництвом АТ “Закарпатгаз” Анатолій Стадніченко.

У результаті фахівці Закарпатгазу довели свою вправність, вміння та професійні навички і вже повертаються на Закарпаття, аби виконувати свої професійні обов’язки, повідомляє прес-служба АТ «Закарпатгаз».

Нагадаємо, на Закарпатті газовики готові страйкувати, аби відстояти права на гідну зарплатню

Читайте на ГК:Закарпатці збирають кошти для постраждалого у ДТП за кордоном хлопця з Виноградівщини — соцмережі
Читайте на ГК:Вершину гори Піп Іван посипає дрібним снігом — соцмережі (ФОТО)
Читайте на ГК:Стали відомі результати 12-го туру чемпіонату Закарпаття 2019
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка