1. Новини Закарпаття
  2. >

Маски-шоу силовиків з обшуками обурили мешканців Виноградівщини — соцмережі (ФОТО)

15.07.2019 19:33 Суспільство ВАЖЛИВО

Нагадаємо, "Голос Карпат" розмістив сьогодні відео з місця обшуків на Виноградівщині. Реакція у соціальних мережах не забарилася...

Нагадаємо,

Так, кандидат у народні депутати по виборчому округу №73 Надія Онисько назвала те, що відбулося, "політичним тиском з метою дискредитації кандидатів-опонетів, намаганням їх зламати морально і змусити зійти з передвиборчої дистанції".

"Те, що трапилось сьогодні зранку в будинку найближчих родичів одного з кандидатів нашого округу - перейшло всі правові межі та моральні принципи.
Тому я відкрито засуджую проведення будь-яких слідчих дій та силових методів без вагомих на те причин. Звертаюсь до силових структур нашого району, області та країни з вимогою втримати контроль над проведенням передвиборчої кампанії і забезпечити чистоту та прозорість виборів 21 липня 2019 року. Закликаю всіх, як кандидатів так і виборців, вести чесну гру. Наша країна на це заслуговує! І нехай перемогу здобуде найдостойніший з нас! — написала Надія Онисько.

Ще один користував ФБ та кандидат в народні депутати по цьому ж округу Микола Лемко повідомив, що

"...о 7 годині ранку було проведено обшук у батьків моєї жінки в с. Черна, і одночасно в моїх друзів по вул. Терека. Обшуки проводились за рішенням Печерського районного суду міста Києва працівниками Управління захисту економіки. ...Активістам які відкрито критикуют деяких кандидатів, було вручено повідомлення про виклик на допит в Київ. По місту почали знищувати всі наші агітаційні матеріали. І ми всі чудово розуміємо хто стоїть за такою акцією."

А Sherehi Dana у спільноті "ВИНОГРАДІВ СЬОГОДНІ" була просто шокована масками-шоу силовиків:

"Понеділок, ніякого передбачення біди. Сплю собі, і прокидаюсь на стукіт дверей, виходжу, а мене вже чекають 10 осіб у масках зі зброєю, і ще троє з кримінального розшуку. Як вони проникли, дуже легко, один переліз через ворота, і запустив всіх інших. Надали документи на обшук, а далі... Обшукали кожну кімнату, кожну шухлядку, перерили всі кімнати.. Готуючись до весілля, складаємо списки гостів, навіть це викликало підозри у шановних масок-шоу," — прокоментувала обшук у себе вдома користувачка.

Не забудьте переглянути ВІДЕО "Голоса Карпат" з місця обшуків на Виноградівщині

Читайте на ГК:Як "лисіють" Карпати: вражаючі фото вирубок лісу з висоти (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 17 червня
Читайте на ГК:ІD-картку разом з ідентифікаційним кодом отримали 30 закарпатців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська