1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Тревел-блогер показав один із найбільших водоспадів Іршавщини (ФОТО)

13.07.2019 20:09 Суспільство

«Гучало» – водоспад, що розташований у Іршавському районі Закарпатської області, між селами Підгірне та Крайня Мартинка.

«Гучало» – водоспад, що розташований у Іршавському районі Закарпатської області, між селами Підгірне та Крайня Мартинка.

Цим поділився в Instagram блогер та журналіст Седойкін Василь.

В Українських Карпатах на тереторії національного парку «Зачарований край» – розташувався водоспад Гучало, його місце знаходження село Підгірне.

Висота падіння води – 5-6 метрів, з невеликими перепадами. Складається з одного великого каскаду та двох менших, один з яких значно повноводніший від інших.

 

 
 
 
View this post on Instagram

В Українських Карпатах на тереторії національного парку «Зачарований край» – розташувався водоспад Гучало, його місце знаходження село Підгірне. Висота падіння води – 5-6 метрів, з невеликими перепадами. Складається з одного великого каскаду та двох менших, один з яких значно повноводніший від інших. . . . #водопад #водоспад #ліс #карпати #карпаты #природа #гори #парк #ukraina_blog #traveling #trip #forest #carpathian #carpathians #nature #vscoua #місця_св

A post shared by Vasil Sedoikin ???? (@sedoikin1) on

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська