1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Благодійний Фонд “Еган Еде” запускає новий грант для підприємців-аграріїв (ФОТО)

11.07.2019 16:37 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

На сторінці благодійного фонду “Еган Еде” з понеділка можна буде ознайомитися з умовами нового гранта тим підприємцям, які займаються аграрним сектором.

Про це 11 липня заявив у м. Берегово  Мадяр Левенте, заступник міністра зовнішніх справ  та зовнішньої економіки Угорщини. Він розповів про те, що з 2019 року 5400 закарпатських угорських підприємців балатувались, застосували успішно на грантах оголошених Фондом “Еган Еде”, які фінансує угорський уряд. Таким чином загальний обсяг економічної допомоги уже перевищив 13,5 мілліардів форинтів.

Головна мета підтримки, щоб закарпатські угорці успішно вели свою підприємницьку діяльність, щоб вони мали можливість створити нормальні життєві умови своїм сім’ям на своїй рідній землі. Завдяки грантам “Еган Еде” за останні 2,5 роки свою підприємницьку діяльність розпочали 3000 осіб. Більшість із них - більше  60% - зайняті в аграрній сфері. Мадяр Левенте заявив, що Угорщина у найближчий час хоче налагодити добрі стосунки з новим українським керівництвом.

Брензович Ласло, голова "КМКС", кандитат у депутати до Верховної ради України висловив подяку угорському уряду і також тим підприємцям, які брали участь у грантах “Еган Еде”.

Нагадаємо, минулого року майже 800 закарпатських підприємців підписали договори на фінансування програмою «Еган Еде».

Читайте на ГК:Угорське консульство в Берегові проводить День гарної прози
Читайте на ГК:У Берегові побувало подружжя доктора Чокої, який успішно здійснив операцію на сіамських близнюках
Читайте на ГК:Берегівський суд зняв із лісівника обвинувачення за корупційною статтею
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська