1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачівські комунальники створили 99 тимчасових робочих місць для організації громадських робіт

08.07.2019 12:23 Суспільство

Людина, яка звертається до служби зайнятості по допомогу у підборі підходящої роботи, може отримати пропозицію на тимчасове працевлаштування на оплачувані громадські роботи.

Людина, яка звертається до служби зайнятості по допомогу у підборі підходящої роботи, може отримати пропозицію на тимчасове працевлаштування на оплачувані громадські роботи.

Колектив Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» у 2019 році створив 99 таких тимчасових робочих місць для організації громадських робіт, з них - 33 з благоустрою та озеленення територій міста та зон відпочинку, 20 – по впорядкуванню місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни та 46 – по впорядкуванню придорожніх смуг.

Так, на початку липня безробітні, які перебувають на обліку в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості, допомогли «Ремонтно-будівельному управлінню» швидко і якісно виконати завдання Мукачівського управління міського господарства з впорядкування придорожніх смуг та прибирання русла річки Латориці.

Безробітнім було запропоновано довіз до місця роботи, забезпечено якісний інвентар та поряд з ними обов’язково працював майстер з підприємства, повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості.

Маємо надію, що і надалі колективи Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» та Мукачівського міськрайонного центру зайнятості залишаться добрими партнерами та будуть співпрацювати в напрямку благоустрою рідного міста.

Нагадаємо, Ужгородом у неділю подекуди можна було пересуватися лише човнами

Читайте на ГК:Суд виніс вирок у справі директорки десятої школи в Мукачеві – звільнення незаконне (Рішення)
Читайте на ГК:Майже 80 тисяч за місяць: у Мукачеві обурюються виплатами очільниці Управління праці та соцзахисту під час карантину (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві Першотравнева набережна після грози перетворилася на Венецію (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська