1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, кому "світить" з 1 грудня чергове підвищення пенсії, а кому ні

07.07.2019 19:14 Суспільство

Водночас перерахунок всіх виплат відбудеться з 1 березня наступного року.

Водночас перерахунок всіх виплат відбудеться з 1 березня наступного року.

«Наступне планове підвищення розмірів прожиткового мінімуму буде відбуватися з 1 грудня 2019 року. Зокрема, буде перераховано мінімальний розмір пенсії з 1 грудня 2019 року», — зазначив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в кулуарах Верховної Ради.

Також міністр повідомив, що автоматичний перерахунок всіх пенсій відбудеться з 1 березня 2020 року, інформує today.ua.

«Єдине, що я можу точно сказати, що згідно із законами України, зокрема пенсійної реформи, обов’язково відбудеться осучаснення і перерахунок пенсій з 1 березня 2020 року. Якщо нова влада не скасує цей перерахунок пенсій, не внесе зміни в закон, то пенсіонери отримають нове осучаснення з 1 березня 2020-го», — розповів Розенко.

Цей процес, за словами чиновника, не буде залежати від того, який буде уряд, якою буде коаліція.

При цьому Розенко нагадав, що норми планового підвищення мінімальних пенсій є в законі «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а розмір виплат буде залежати від державного бюджету, який приймуть восени.

Ми вже писали, що в Україні з 1 липня 2019 року збільшили мінімальну пенсію. Також в нашій країні значно зростуть пенсійні виплати чорнобильцям. Крім того, до 2020 року заплановано підвищення виплат військовим пенсіонерам.

Нагадаємо, що українці, які отримують мінімальну пенсію, можуть  отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію. Кабінету міністрів доручено підготувати розрахунки щодо виплати щорічної 13-й пенсії малозабезпеченим пенсіонерам та недопущення підвищення тарифів на газ для населення.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні зросла пенсія

Читайте на ГК:СБУ попередила замовне вбивство своєї співробітниці (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Курс долара виріс, а євро - впав: що відбувається
Читайте на ГК:На Буковині СБУ розкрила схему із завищення цін у міграційній службі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка