1. Новини Закарпаття
  2. >

Свято Івана Купала на Закарпатті триває: Що, Де, Коли

07.07.2019 11:34 Суспільство

Наймістичніше свято року на Закарпатті відзначають з неабияким розмахом. Тут є куди піти і що побачити.

Наймістичніше свято року на Закарпатті відзначають з неабияким розмахом. Тут є куди піти і що побачити.

До прикладу, на початку липня в горах на Закарпатті проходить масштабний неформальний фестиваль «Шипот» (Шипіт) – це, мабуть, одне з найбільш яскравих масових подій за участі представників неформальних субкультур. Локація фесту знаходиться біля високогірного села Пилипець, що на Міжгірщині, інформує Перший.

У фестивалю «Шипот» (Шипіт) немає меценатів, ведучих, організаторів і спонсорів, немає затвердженої програми та заходів, немає ієрархії у відносинах. «Шипот» – це щорічне неформальне зібрання людей на гірській галявині поблизу однойменного водоспаду. Пік фестивалю припадає на Купальську ніч, з 6 на 7 липня. На Івана Купала, на галявині розпалюють величезне багаття, хмиз та дрова для якого збирають усі охочі гості фесту.

Якщо ви хочете провести цей день у форматі пікніку – тоді вам у “Деренівську купіль”. Під час гриль-пікніка на Хуторі, кожен охочий зможе відпочити від шаленого ритму міського життя та насолодитись смачними стравами на мангалі та вертелі. Для найменших проводитимуть майстер-класи з плетіння вінків та ляльок-мотанок.

Для тих, хто бажає поринути в атмосферу свята, недалеко від Ужгорода проводять фотосесії, в якій кожен може відчути себе головним героєм купальської ночі. Ще один фестиваль Івана Купала чекає у Воєводино! Воєводино – KUPALA Fest. Яскраве, цікаве і традиційно-сучасне. Купальські танці та драйвова музика, стрибки через вогнище і захопливе фаєр-шоу на воді, вінки із польових квітів та екзотичних рослин, традиційні українські ремесла та оригінальні майстер-класи. Тут сплели традиції і сучасність, склали цікаві заходи в одну яскраву мозаїку, додали різних барв у справжнє свято літа – KUPALA Fest.

Нагадаємо, складено список 84 діючих басейнів на Закарпатті

Читайте на ГК:Без "Минаю". Клуби Першої ліги вирішили догравати чемпіонат
Читайте на ГК:Кліп на пісню про вільний Свидовець презентували Олександр Положинський та гурт "Ол.Ів.’Є" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині все ще шукають тіло загиблого Василя Гоблика (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська