1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Великому Березному запрацював сучасний центр обслуговування пенсіонерів (ФОТО)

05.07.2019 19:14 Суспільство

Цієї середи, 3 липня, у Великому Березному урочисто відкрито сучасний відділ обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Закарпатській області.

– Наприкінці червня в Закарпатті завершено реорганізацію органів Пенсійного фонду області, – зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек. – Відтак для забезпечення високого рівня надання пенсійних послуг, створення комфортних умов для відвідувачів, відповідно до Стандартів обслуговування громадян, в районах області облаштовуються сучасні сервісні центри головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в яких відвідувачам надається весь необхідний спектр пенсійних послуг.

Приміщення сервісного центру розділено на зони – зону очікування для відвідувачів та робочу зону працівників.

Зала обслуговування обладнана новими меблями, сучасною технікою та робочим місцем для відвідувачів з доступом до веб-сервісів Пенсійного фонду України. Відвідувачі мають можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами на пенсійну тематику.Для працівників запроваджений дрес-код. Встановлена у сервісному центрі система відеоспостереження дозволяє своєчасно реагувати на ускладнення, які можуть виникати.

Сервісний центр зараз розташувався в будівлі Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Прийом та обслуговування громадян в оновленому відділі обслуговування проводиться за принципом «єдиного вікна» в умовах максимальної прозорості та відкритості.На сьогодні створено 13 сервісних центрів, що працюють у всіх районних центрах і місті Ужгороді.

– В дев’яти із 13-ти сервісних центрів проведено капітальні ремонти приміщень, забезпечено їх сучасною оргтехнікою тощо. Сьогодні відкриваємо перший такий сервісний центр. І не випадково саме на Великоберезнянщині, адже це район, в якому переважна більшість населених пунктів розташована в горах. Хочу щиро подякувати директору Закарпатського обласного центру зайнятості Юрію Фущичу за те, що підтримав наше звернення про виділення приміщення. Для нас важливо забезпечити якісне надання пенсійних послуг, наблизити їх до кожного громадянина, максимально спростивши процедуру оформлення пенсій, – підкреслила Анастасія Пентек. – Протягом цього і наступного місяця після капітального ремонту відкриємо ще 8 таких сервісних центрів у Виноградові, Берегові, Міжгір’ї, Рахові, Тячеві, Хусті, Перечині та Іршаві.

Довідково: сервісний центр обслуговуватиме 32 населені пункти Великоберезнянського району. На сьогодні у районі мешкає понад 6,4 тисячі пенсіонерів, з яких 4 тисячі 369 проживають в гірській місцевості (80% території району – гірська), повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Нагадаємо, на Закарпатті реорганізували обласний Пенсійний фонд

Читайте на ГК:На Закарпатті виявили пташине гніздо, звите з пластикового сміття (ФОТО)
Читайте на ГК:На Великоберезнянщині сталася пожежа в столярному цеху
Читайте на ГК:Групу молдован затримали прикордонники у Великоберезнському районі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка