1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові пенсійники відкрили сучасний сервісний центр (ФОТО)

05.07.2019 17:04 Суспільство

Сьогодні у Виноградові запрацював відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Сьогодні у Виноградові запрацював відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Всього в області створено 13 сервісних центрів, що працюють у всіх районних центрах і місті Ужгороді. Виноградівський відділ обслуговування громадян – один із 9-ох, де проводились капітальні ремонти.

– Сервісні центри ми облаштовуємо відповідно до Стандартів обслуговування громадян, прийнятих Пенсійним фондом України, що дозволить забезпечити високий рівень надання пенсійних послуг, комфортні умови для відвідувачів та роботи наших працівників,– зазначила, відкриваючи сервісний центр, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

Прийом та обслуговування громадян в оновленому сервісному центрі проводиться за принципом «єдиного вікна» в умовах максимальної прозорості та відкритості, повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Нагадаємо, на Закарпатті реорганізували обласний Пенсійний фонд

Читайте на ГК:На Виноградівщині горить-палає лісовий масив (ФОТО)
Читайте на ГК:Як це, бути хворою на коронавірус. Перша жертва COVID-19 на Виноградівщині розповіла про недугу
Читайте на ГК:У мережі показали безлюдну центральну вулицю міста Виноградів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська