1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Молодіжні ради міст та ОТГ Закарпаття об’єднаються у молодіжний хаб

01.07.2019 19:13 Суспільство

У Хусті думають над створенням Молодіжної ради при міськраді та участі в майбутньому молодіжному хабі, який об’єднає Молодіжні ради міст та ОТГ Закарпаття.

У Хусті думають над створенням Молодіжної ради при міськраді та участі в майбутньому молодіжному хабі, який об’єднає Молодіжні ради міст та ОТГ Закарпаття.

Як розповіла керівник хустської ініціативи «Хустські оленята: перезавантаження» Іванна Розман, їхня громадська діяльність стосується насамперед екологічної тематики. Попередня команда «оленят» працювала раніше і, зокрема, проходила 8-денне стажування в Німеччині. Що ж стосується оновленої, перезавантаженої, команди, то вони вже встигли провести в Хусті акцію «Жива бібліотека», в рамках якої організували спілкування молоді міста з відомими мешканцями.

Також «Хустські оленята» реалізували проект із виготовлення екокосметики, в ході якого виготовляли засоби гігієни на екологічній основі: гелі для душу, мило, блиск для губ, дезодоранти. Вони популяризували екологічні засоби, ділилися з жителями міста рецептами, проводили майстер-класи в школах, крім того продавали власноруч вироблені засоби, щоб отримати гроші на подальші ініціативи, інформує Закарпатський ЦРМС.

Ще одна акція хустських активістів – організація флешмобів. Так, вони провели флешмоб «трештек», в рамках якого в соцмережах треба було викласти фотографії до прибирання різних локацій та після. Інший флешмоб мав назву «беґофтреш», який полягав в тому, щоб розмістити в соцмережах знімки мішків зі сміттям, які люди забирали з собою із зон відпочинку після проведення там дозвілля.  

«Хустські оленята» вже мають чималий досвід в громадській діяльності і, можливо, розширять його, співпрацюючи зі своєю міськрадою та молоддю інших районів Закарпаття. 

Нагадаємо, угорськомовне село одноголосно підтримало приєднання до Мукачівської ОТГ

Читайте на ГК:Зниклого хустського гінеколога, через якого померла породілля, розшукали в лікарні
Читайте на ГК:Уже втік: у Хусті розшукують лікаря, якого визнали винним у смерті породіллі (ФОТО)
Читайте на ГК:Потребує допомоги 5-річна мешканка Хуста
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська