1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті реорганізували обласний Пенсійний фонд

28.06.2019 13:22 Суспільство

Із 27 червня в Закарпатті припинили свою діяльність об’єднані управління Пенсійного фонду України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» завершено процес реорганізації органів Пенсійного фонду області шляхом приєднання об’єднаних управлінь Фонду до головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Відтак із 27 червня 2019 року в області функціонує одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в якому концентруватиметься вся управлінсько-адміністративна робота. На місцях – в районах і обласному центрі – надаватимуться тільки безпосередньо пенсійні послуги.

Реорганізація жодним чином не передбачає скорочення мережі органів Фонду області: в кожній адміністративно-територіальній одиниці області працюватимуть відділи обслуговування громадян – сервісні центри (загалом 11 районних центрів та 2 міськрайонні – в Ужгороді і Мукачеві), відділи з питань призначення та перерахунку пенсій – так звані бек-офіси (17 відділів, з яких по 2 відділи будуть в Ужгороді, Мукачеві, Тячеві і Хусті) та відділи/сектори з питань виплати пенсій (10 відділів і 3 сектори). Крім того, працює віддалене робоче місце стаціонарного типу в селищі Дубове Тячівського району, де надається повний спектр пенсійних послуг.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Нагадаємо, з 1 липня закарпатським пенсіонерам перерахують пенсії

Читайте на ГК:"Минайці" переграли львів’ян, вирвавши перемогу на останніх хвилинах
Читайте на ГК:У Тетянин день краян запрошують відвідати Ужгородський скансен
Читайте на ГК:Закарпатські патрульні оперативно відшукали викрадений ВАЗ (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка