1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Еко-акцію "Чистий Канків" провели у Виноградові (ФОТО)

11.06.2019 09:08 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Сьогодні на замковій горі Виноградова учнівська молодь району прийняла участь у екологічній акції - очистила руїни та прилеглу території замку Канків від сміття та чагарників.

Організаторами заходу виступили громадський благодійний Фонд «Виноградів» та районна рада старшокласників "Лідер" Виноградівського районного Центру позашкільної роботи з дітьми, повідомив БФ "Виноградів".

Головною ідеєю акції було вкотре нагадати містянам, що не лише символ Виноградова замок Канків, а й усе наше місто – заслуговує бути чистим і охайним.

Головною ж рушійною силою змін є активна і творча молодь, якій старше покоління, викладачі та професіонали своєї справи можуть передати знання та досвід задля майбутніх результатів.

«Молодь охоче збирається на такі акції. Особливо, коли мова йде про відомі і улюблені усіма місця та охорону довкілля. Сьогодні спільно працювали учні 6, 8, 9 та 10 класів з цілого району», - розповідає про участь у сьогоднішній акції співорганізатор, керівник Виноградівського районного Центру позашкільної роботи з дітьми Елеонора Кудрон.

Допомогли реалізувати задум лісівники Виноградівського держлісгоспу, які за допомогою спецтехніки очистили від захаращення чагарниками територію навколо замку. Фірма АВЕ в якості партнера акції надала мішки для мусора та послуги з вивезення сміття.

По завершенню акції її юним учасникам з районної ради старшокласників «Лідер» провели урок з лісової школи та почастували обідом.

«Ми завжди раді новим партнерам, особливо молодим і рішучим, які додають нашим акціям яскравості. Ця спільна праця мотивує молодь і ми впевнені, що попереду у нас ще багато спільних заходів», - каже заступник голови Фонду Віктор Альошин.

Бережіть довкілля!

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ ДО ПРИРОДИ!

Нагадаємо, директори – владі: здаємо вам ключі, а 1 вересня маємо зайти у відремонтовані приміщення!

Читайте на ГК:На центральній площі Виноградова помітили рослину, схожу на марихуану (ФОТО)
Читайте на ГК:"Не пройти - не обійти": у Виноградові знову зафіксували "оленя" (ФОТО)
Читайте на ГК:Дівчина з Виноградівщини потребує допомоги (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська