1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Мешканці Синевирської Поляни прагнуть створити власну ОТГ (ФОТО)

06.06.2019 09:54 Суспільство

Тому Синевирська сільська рада виступила проти вступу до Колочавської ОТГ.

На засіданні 23 сесії Синевирської сільської ради, що проходило 05.06.2019, депутати обговорили розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області.

У зв’язку з інформацією, що урядовці пропонують включити усі села Тереблянської долини в межах Національного природного парку “Синевир” до Колочавської об’єднаної громади з адміністративним центром у с. Колочава, депутати висловили ряд зауважень стосовно запронованого формату об’єднання та відмітили, що він має суттєві недоліки.

У ході жвавих дискусій присутні на засіданні депутати Синевирської сільської ради виступили категорично проти розробленого Мінреґіоном проекту щодо входження сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради до складу Колочавської об’єднаної територіальної громади із центром у с. Колочава.

У той же час більшість депутатів ініціювала пропозицію щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода Синевирсько–Полянської сільської ради у Синевирську територіальну громаду з центром у селі Синевир.

Вказану пропозицію було зареєстровано, відтак протягом місяця у Синевирі відбуватиметься вивчення та обговорення вказаної ініціативи, інформує Синевирська сільська рада.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus