1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Іршавській ОТГ медики первинної ланки навчалися стратегічному плануванню

04.06.2019 08:17 Суспільство

В Іршаві відбувся семінар зі стратегічного планування для Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Під час навчання учасники ознайомилися із основами стратегічного планування, розглянули формування стратегічних цілей, проведення SWOT-аналізу, інформує Закарпатський ЦРМС.

Окрім цього розглянули по суті, що таке стратегія, для чого цей документ, які управлінські рішення в майбутньому він допоможе приймати. Говорили на семінарі також про формування плану реалізації стратегії, проекти та заходи, які вона включає, розробку фінансового плану та плану річних закупіель.

При цьому Павло Рябоконь, радник з питань муніципальних послуг Закарпатського ЦРМС, наголосив учасникам, що розробляти стратегічне планування може лише сам колектив ЦПМСД. Для них цього ніхто не робитиме, однак і Закарпатський ЦРМС, і Євген Мешко, регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою» у частині впровадження медичної реформи, готові надати необхідну допомогу при розробці стратегії.

Павло Рябоконь зупинився на проектах, які в ЦПМСД можна готувати вже. Зокрема, він розповів про умови програми «Кусаноне» і показав приклади вже реалізованих проектів. Учасникам семінару сподобалася ідея участі в програмі й вони активно почали пропонувати теми потенційних проектів. Зрештою, домовилися, що Закарпатський ЦРМС допомогатиме Центрам первинної допомоги готувати заявки на участь у програмі «Кусаноне».

Нагадаємо, до кінця жовтня КПП “Ужгород” працюватиме повільно через реконструкцію

Читайте на ГК:В Іршаві пройшло грандіозне свято до Дня захисту дітей (ФОТО)
Читайте на ГК:На Заході залишаються підтопленими 19 житлових будинків
Читайте на ГК: «Голокост на Іршавщині»: В Іршавському музеї відкрили нову експозицію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus