1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпаття працює над стратегічним планом розвитку

24.05.2019 19:38 Суспільство

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розробки проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років

У засіданні взяла участь і в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України Наталія Кіш, яка є і членом цієї робочої групи.

Це перше засідання робочої групи, яка працює над розробкою зазначеної Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області, яка має узагальнити концепцію дій, модель досягнення цілей, визначити пріоритети і основні  напрями діяльності різних галузей господарського комплексу області, створити умови для забезпечення сталого розвитку регіону та підвищення його конкурентоспроможності.

Як зазначив голова обласної ради Михайло Рівіс, регіональна стратегія розвитку – важливий документ, який сприятиме соціально-економічному розвитку області на наступні сім років та стане основою для розробки інших програм і проектів з питань збалансованого розвитку всієї області. Необхідно вивчити інфраструктурні та інші потенціали краю, щоб сформувати чітке уявлення та бачення стратегічних цілей регіону.

Члени робочої групи обговорили методику розробки Регіональної стратегії на засадах смарт-спеціалізації та процедуру стратегічної екологічної оцінки – оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля. Також визначено напрями роботи 11 фокус-груп робочої групи, а саме: SWOT-аналіз регіонального розвитку; смарт-спеціалізація; просторовий розвиток територій; розвиток освіти науки, охорони здоров’я, спорту; екологія та охорона довкілля; розвиток інфраструктури; економічний розвиток та інвестиційна діяльність; розвиток людського капіталу; реалізація туристичного та рекреаційного потенціалу регіону; розвиток сільських та проблемних територій, у тому числі гірських; збереження культурної спадщини, повідомляє сайт Головного управління Пенссійного фонду України в Закарпатській області.

Читайте на ГК:Відділ контролю за паркуванням Ужгородської міськради виписав штрафів на понад 27 тисяч гривень
Читайте на ГК:В Ужгороді правоохоронці знайшли у містянина пакетик з білим порошком
Читайте на ГК:Ужгородська громада нагороджена всеукраїнською відзнакою за публічність (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus