1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені: жінки дурнішають на холоді, а чоловіки - на спеці

23.05.2019 23:39 Суспільство

В середньому, жінки відчувають себе найбільш комфортно за 24,5C, в той час як чоловіки - за 22C.

Вчені довели, що температура навколишнього середовища впливає на працездатність чоловіків і жінок. Перші більш комфортно себе почувають у холоді, другі - в теплі. Про це повідомляє Plos One. 

Фахівці провели експеримент, у ході якого з'ясували, як саме температурний режим впливає на представника різної статі. У дослідженні взяли участь 542 студенти, 41% з яких - дівчата. Випробовуваних розділили на кілька груп, яким необхідно було виконувати завдання в приміщеннях з температурою від 16 до 32 градусів вище від нуля. 

Виявилося, що зі зниженням температури дівчата виконують тести на мислення гірше, а хлопці краще, і навпаки. Юнаки та дівчата були нарівні за температури в 22 градуси. З математичними завданнями юнаки найкраще справлялися за 16 градусів, а дівчата - за 32. 

Вчені вважають, що, температура не стільки впливає на здатність вирішувати ті чи інші завдання, скільки на зусилля, що прикладаються до цього. 

Експеримент доводить, що температура впливає не тільки на комфорт, але й на продуктивність праці. Це може допомогти роботодавцям поліпшити умови праці і працездатність працівників. 

Дослідники рекомендують підтримувати в офісі температуру близько 24 градусів. При такому показнику чоловіча продуктивність падає не дуже низько, а жіноча піднімається досить високо.

Нагадаємо, що вчені виявили нову користь кави.

Читайте на ГК:У Франції вкрали діамант за 45 млн євро
Читайте на ГК:Наслідки негоди: Сербія, Хорватія і Боснія опинилися у воді ФОТО
Читайте на ГК:Ноги моделі "як з фільму жахів" налякали Мережу (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus