1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Закарпатті ініціювали створення «Асоціації регіонального розвитку Свалявщини»

23.05.2019 09:27 Суспільство

Про це повідомили у Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук, радник з муніципальних питань Центру Павло Рябоконь та регіональний представник Програми «U-LEAD з Європою» Євген Мешко провели зустріч із представниками Свалявської районної ради та співробітниками Центру первинної медико-санітарної допомоги. Мова йшла про створення "Агенції регіонального розвитку Свалявщини", а також про способи покращення роботи ЦПМСД.

Зустріч ініціювала голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч, повідомляє офіційна сторінка райради у фейсбуці.

Іван Дем’янчук розповів про основні напрямки, за якими наразі триває реалізація децентралізаційної реформи в Україні: перші досягнення та проблеми функціонування, успіхи реформи, та питання, які необхідно вирішити, щоб спростити роботу органів місцевого самоврядування.

Голова ради Мирослава Ливч зазначила, що потрібно постійно підвищувати кваліфікацію посадових осіб органів місцевого самоврядування, оскільки законодавство змінюється і потрібно ретельно стежити за цим та відповідати новим вимогам. Також в ході зустрічі очільниця наголосила, що на сьогодні є необхідність перегляду підходів до створення стратегічного планування, зокрема, активніше залучати громадськість, бізнес та регіональних експертів. Тому голова ради доручила виконавчому апарату підготувати матеріали для створення «Агенції регіонального розвитку Свалявщини».

В ході обговорення Мирослава Ливч запропонувала разом з депутатами Свалявської районної ради внести зміни до колективного договору комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської районної ради та розглянути зміни до контракту керівника установи.

На завершення зустрічі голова ради запропонувала проводити такі зустрічі і надалі з певною періодичністю, обмінюватися інформацією та досвідом роботи, інфомрує Закарпатський ЦРМС.

Нагадаємо, у Вільховецькій об’єднаній громаді планують подати проект на створення молодіжного хабу

Читайте на ГК:День Соборності України урочисто відзначили у центральній бібліотеці Сваляви
Читайте на ГК:На Свалявщині жінка загинула через газову плиту: надзвичайники розповіли подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Обгорілий труп у житловому будинку знайшли на Свалявщині
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка