1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді знову відбудеться міжнародне змагання з програмування «Кубок Векуа»

16.05.2019 17:45 Суспільство

Змагання триватимуть 25 і 26 травня.

Ужгород знову стане майданчиком міжнародного змагання, яке організовує грузинська Асоціація підтримки програмування. В Україні таких платформ, крім Ужгорода, буде три: в Харкові, Одесі та Вінниці. Перевагою цього змагання є те, що воно не обмежує склад учасників жодними рамками. Тут можуть змагатися і школярі, і студенти, і ветерани, які вже давно закінчили навчальні заклади. Тож кожен із охочих узяти участь повинен обрати одне з чотирьох міст, визначених організаторами.

Грузини добре знають рідну історію і цінують своїх видатних співвітчизників, серед яких і відомий математик, академік АН СРСР, президент Академії наук Грузинської РСР, один із засновників Новосибірського академмістечка, перший ректор Новосибірського держуніверситету Ілля Векуа. Грузинська сторона знову організовує масштабне змагання не лише в кавказьких країнах, а й залучає до цього заходу багато інших країн. Директором цього міжнародного турніру є постійний лектор Літньої студентської школи з програмування в Ужгороді, професор Грузинського технічного університету Темурі Заркуа.

Змагання складається з двох турів – індивідуального та командного. Нагадаємо, що торік індивідуальні перемоги вибороли: в загальному заліку – аспірант факультету інформаційних технологій нашого вишу Євген Задорожній, а серед учнів – ужгородець Адальберт Макарович, якому було вручено спеціальний приз імені Івері Прангишвілі. Грузини тоді охрестили цей тур «Днем Ужгорода».

Змагання триватимуть 25 та 26 травня. Розклад запланованого заходу такий:

Координатором та організатором змагання в Ужгороді буде завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца. Контактна електронна адреса оргкомітету − kaf-iust@uzhnu.edu.ua.

Тож ужгородський виш запрошує всіх охочих узяти участь у популярному міжнародному турнірі, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Нагадаємо, Надзвичайники взяли участь у «Ярмарку професій» у Рахові

Читайте на ГК:Нападник ФК Минай став героєм туру в Першій лізі (ФОТО)
Читайте на ГК:Децентралізація в дії: на Закарпатті хочуть залишити всього чотири райони (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський сміттєвий полігон вичерпав ресурс: відходи немає куди вивозити (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка