1. Новини Закарпаття
  2. >

Експерти назвали націю, яка напивається більше за всіх

16.05.2019 17:38 Суспільство

Україна і прилеглі країни не потрапили в топ-5 цього списку. Представники "країни-лідера", в середньому, напиваються 51 раз на рік.

У Мережі з'явилися дані світового опитування Global Drug Survey. Згідно з ними, Велика Британія є країною, громадяни якої напиваються найчастіше. Про це повідомляє The Guardian. 

В опитуванні взяли участь понад 120 тисяч осіб з 36 країн. Серед них виявилося 5400 респондентів з Великої Британії.

Виявилося, що, в середньому, британці напиваються 51,1 разу за рік - це майже раз у тиждень. Також 3,7% респондентів зверталися за екстреною медичною допомогою після вживання алкоголю. Цей показник виявився другим після Австралії. При цьому британці менше шкодують про своє пияцтво, ніж в середньому у світі - 18,5% проти 20% у світі. 

На другому місці рейтингу опинилися США, далі Канада, Австралія, Данія та Індія. 

Автор опитування професор Адам Вінсток зазначає, що більшість з тих, хто вживає алкоголь, п'ють у згубній для них манері.

Нагадаємо, що американські вчені змогли довести, що постійне застосування 1-2 келихів вина може продовжити життя.

Читайте на ГК:У Чехії за замах на вбивство судять 19-річного українця: постраждалий вимагає 7,3 млн крон компенсації (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Розумна майка": Вчені з нідерландського Універсітета розробили майку, яка може виявляти захворювання легенів
Читайте на ГК:У Фінляндії під час нападу на коледж вбили українку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка