1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Лісівники Воловеччини офіційно відповіли на критичну публікацію у Фейсбуці

16.05.2019 16:21 Суспільство

Офіційна відповідь ДП «Воловецьке ЛГ» на публікацію «Хто нещадно нищить ліси Воловеччини?»

Воловецьке лісове господарство надає офіційну відповідь щодо публікації, оприлюдненої на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Пунктом 1 статті 39 Закону України «Про тваринний світ» визначено, що підприємства зобов'язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин, а також вживають заходів щодо визначення місць розмноження диких тварин. По ДП «Воловецький лісгосп» видано наказ по підприємству, згідно якого визначено відтворюючі ділянки, тобто місця масового розмноження диких тварин. Зазначена ділянка, а саме квартал 14 таксаційний виділ 8 Жденіївського лісництва не відноситься до відтворюючих ділянок, а тому не може бути визначена як місце масового розмноження диких тварин. Сфотографована гусенична техніка не має ніякого відношення до проведення санітарно-оздоровчих заходів лісництвом.

В коментарях до публікації вказується на приналежність гусеничного трактора ДТ -75 майстру лісу Копосовичу Василю, хоча ця інформація є неправдивою, так як цей трактор зі слів майстра лісу Копосовича Василя не є його власністю, що підтверджено даними в електронній декларації.

Тобто кому саме належить сфотографований гусеничний трактор ДТ-75 ДП «Воловецький лісгосп» не має інформації, так само як і ствердження коментаторів, що він є власністю майстра лісу Копосович Василь - є безпідставною.

Проведення санітарно-оздоровчих заходів на вказаній ділянці є необхідністю, тому що ділянка знаходиться біля розвиненої мережі туристичних та розважальних закладів, а тому наявність хворих, сухостійних дерев в насадженні не сприяють туристичній привабливості.

Також вказана ділянка належить до рекреаційно-оздоровчих лісових насаджень, і до лісівників поступали численні звернення туристів та відпочиваючих привести в порядок сусідні з закладами лісові масиви, а саме прибрати ці дерева так як вони є небезпечними з точки зору охорони праці.

Лісівниками було встановлено відповідні інформаційні знаки про проведення санітарно-оздоровчих заходів для того щоб попередити туристів тимчасово не проходити по існуючих туристичних маршрутах, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Читайте на ГК:Поліцейські Закарпаття виявили 29 мотоциклів з ймовірно "липовими" документами та двох нелегалів
Читайте на ГК:Правоохоронці Закарпаття виявили за добу чотирьох п’яних водіїв
Читайте на ГК:На КПП в Нижніх Воротах затримали двох в'єтнамців без документів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка