1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді укладена угода про спільні дії щодо забезпечення конституційних прав громадян (ФОТО)

14.05.2019 17:10 Суспільство

Поміж обласним Управлінням Держпраці та регіональним Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Сьогодні в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соцстрахування України в Закарпатській області відбулося підписання угоди  між двома державними структурами краю – Управлінням Держпраці, яке представляв його начальник Богдан Дорош, і Управлінням виконавчої дирекції ФССУ, в особі начальника Ігоря Сегляника.

Метою укладення цього документу є забезпечення спільної координації дій, спрямованих на здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та іншими юридичними і фізичними особами-підприємцями незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, що використовують найману працю, законодавство про працю, охорону праці, гігієни праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сторони домовилися розширити і поглибити динамічні робочі стосунки, побудовані на принципах партнерства та соціального діалогу в межах компетенції, прав та повноважень Управління і Фонду.

Серед основних напрямів співпраці в рамках Угоди визначено: постійний обмін інформацією про стан охорони праці, гігієни праці, додержання законодавства про працю, рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності на виробництві тощо.

«Ми усвідомлюємо важливість спільних дій щодо забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, прав і гарантій працюючих, застрахованих осіб, постраждалих на виробництві, ветеранів праці», – підсумував Богдан Дорош.

Того ж дня, за результатами підписання угоди, відбулася спільна нарада за участі представників обох відомств. Під час її проведення учасники обговорили новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві (постанова КМУ від 17.04.2019 р. № 337). За словами Ігоря Сегляника, цим Порядком удосконалена процедура проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків і професійних захворювань, що сталися з працівниками на підприємствах незалежно від форми власності. Водночас урегульоване питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві, повідомляє Управління Держпраці у Закарпатській області.

Нагадаємо, В Ужгороді плату за проїзд у міських автобусах хочуть підняти до 7-ми гривень

Читайте на ГК:"Римські чаювання з Риммою Зюбіної": до Ужгорода завітала відома актриса (ВІДЕО)
Читайте на ГК:„По той бік сонця”: на Закарпатті презентують дебютний роман Ксенії Фукс (АНОНС)
Читайте на ГК:В Ужгороді юних містян розважали на дитячому ярмарку ідей та розваг (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка