1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, якою є ціна газу для населення у травні

14.05.2019 15:47 Суспільство

НАК «Нафтогаз України» розіслав контрагентам додаткові угоди, які містять нову ціну газу при постачанні на умовах покладання спеціальних обов'язків.

Нова ціна майже на 4% нижча за ту, що діяла в квітні. Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

«Ціна визначена з урахуванням вимог урядових постанов від 8 травня 2019 № 380 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 № 293“ та від 19 жовтня 2018 № 867 „Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу“, — йдеться у повідомленні.

У „Нафтогазі“ наголосили, що ціна становить 5 990 грн за тис. куб. м без урахування ПДВ і вартості доставки. Нова ціна на 245 грн за тис. куб. м, або майже на 4% нижча за ту, що діяла у квітні.

»Раніше постановою № 867 передбачалось, що вартість газу для потреб населення на умовах ПСО з 1 травня мала становити 7184,8 грн за тис. куб. м без ПДВ і вартості транспортування", — нагадали в «Нафтогазі».

Нагадаємо, що 23 квітня Нафтогаз погодив з Кабміном зниження ціни на газ для населення, повідомляє Мінфін.

Читайте на ГК:"Готуємося до зупинки транзиту з 1 січня". Чому переговори по газу виявилися просто "розмовами" і до чого готуватися Україні взимку, - Страна
Читайте на ГК:Зеленський підписав закон про відтермінування штрафів для "єврономеірів"
Читайте на ГК:Опубліковано законопроект про ринок землі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка