1. Новини Закарпаття
  2. >

Молодих закарпатців запрошують взяти участь у серії медіатренінгів організації N-ost із Німеччини

14.05.2019 15:18 Суспільство

Мета - навчити молодих людей основам журналістської майстерності та допомогти втілити в життя спільний мультимедійний медіапродукт, відповідно до нашої тематики.

Організація N-ost (Німеччина) - міжнародна мережа журналістів та медіаініціатив з ЄС та Східної Європи та за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ ФРН проводить серію тренінгів (Ужгород, Миколаїв, Дніпро, Львів). Йдеться про серію медіатренінгів для молодих людей, які цікавляться журналістикою, але не є професіоналами у цій царині.

Мета - навчити молодих людей основам журналістської майстерності та допомогти втілити в життя спільний мультимедійний медіапродукт, відповідно до нашої тематики.

9 листопада виповнюється 30 років від дня падіння Берлінської стіни. Бетонний вал з колючим дротом протягом десятків років ділив Німеччину на дві частини та став метафорою розділеної Європи. Тема медіатренінгів - «Геть стіну. Будуємо місти порозуміння в розділеному суспільстві».

Які сучасні «стіни» роз’єднують українське суспільство сьогодні і чи можливо їх зруйнувати? Разом з тренерами та редакторами регіональних медіа ти зможеш виявити актуальні для себе теми в різних частинах України і описати їх як журналіст.

Участь безкоштовна, організатори беруть на себе повністю всі витрати (проживання, харчування, транспорт).

Заявки приймаються до 02.06.2019 включно.

Формуляр заявки тут https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftiny.cc%2Fmedia_trainings%3Ffbclid%3DIwAR1njP7TyvfFa08y-xw1gJ3LuHYVuruOowzcNQULxPDxAvMbS42fX0FxYag&h=AT3oR0udvb_tpXwHAOUa9lg8VyjlVgWBKxodrkEuD64F_ogBl_sZQsmQbn736kbt_7iLxiV-J2QfBOZEg--JfJaNvhK0l3RoTO9Ibfg-QH8VRfWWE2hmMEI7SUvc4ClYxo77

Нагадаємо, Дорогами Закарпаття роз’їжджають старовинні автомобілі (ВІДЕО)

Читайте на ГК:З'явилися подробиці зіткнення двох легковиків в Закарпатті ФОТО
Читайте на ГК:В Італії перекинувся автобус з туристами: багато жертв
Читайте на ГК:На Закарпатті активно розводять фазанів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus