1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, що за кордон щохвилини виїжджають 2 українці

13.05.2019 08:47 Суспільство ВАЖЛИВО

У Міністерстві закордонних справ оприлюднили дані про переміщення українців за кордон в пошуках кращого життя.

Статистика, на яку спираються у відомстві, надав Міністр відомства Павло Клімкін. Її використовували для соціального проекту Ukrainianpeopleleaks. На його сайті ведеться відлік часу до «наступного», хто покине країну.

Як виявилося, Україна щохвилини залишає два її громадянина. Починаючи з березня 2018 року через країни виїхало понад 1,1 млн осіб. І якщо так піде і далі, то до 2050 року країна «збідніє» на 18% населення. Дані підтверджують і в ООН. За великим рахунком народ України складатиметься з пенсіонерів та дітей, а всього в державі залишиться близько 36 замість 44,8 мільйонів, як в 2017 році. Слід зазначити, що з настанням незалежності країни в 1991 році її населення становило близько 52 мільйонів.

Сьогодні ж головною причиною такої катастрофічної «витоку» громадян за кордон є пошук кращого життя і великих заробітків. Після деякого часу мета заробити поступово переходить в бажання залишитися жити і перетягнути сім'ю і близьких. На думку політтехнологів, саме трудова міграція залишається сьогодні однією з головних проблем України, з якою необхідно боротися негайно, пише «Телеграф».

Нагадаємо, Молодь областей регіону Карпат пройде військово-патріотичний вишкіл на Ужгородщині

Читайте на ГК:Загубилися мільярди. Чому в новому проекті бюджету немає ні грошей від податкових реформ, ні ривка економіки, - Страна
Читайте на ГК:Експерти розповіли, чому курс долара падає, а ціни - ні
Читайте на ГК:Депутат Верховної Ради став чемпіоном світу з боротьби
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка