1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Посадовці Держпродспоживслужби Закарпаття вивчали порядок відбору зразків харчових продуктів (ФОТО)

10.05.2019 18:53 Суспільство

Протягом 7-8 травня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Закарпатській області тривали планові навчання спеціалістів управлінь та відділів Держпродспоживслужби в районах та містах.

Посадовці вивчали порядок відбору зразків харчових продуктів під час здійснення планових та позапланових заходів державного контролю.

З презентацією на цю тему виступив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юлій Шимон. Він, зокрема, ознайомив присутніх із законодавчими документами, якими повинні керуватися спеціалісти Держпродспоживслужби при здійсненні відбору зразків і які визначають, хто саме має право проводити такий відбір. Також детально зупинився на порядку відбору зразків та їх пересиланні до уповноваженої лабораторії, вимогах до оформлення супровідних документів. Окремо назвав основні норми відбору зразків тощо.

Своєю чергою завідувачка відділу ветеринарно-санітарної експертизи, прийому та реєстрації зразків харчової продукції Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Лариса Риган охарактеризувала методи відбору зразків з метою державного контролю.

Під час проходження навчання учасники мали змогу не лише поповнити необхідні для роботи знання, а й отримати кваліфіковані поради та рекомендації.

Презентація додається за посиланням

Читайте на ГК:Скандал з поліцейськими на Закарпатті: у справі стали відомі нові подробиці
Читайте на ГК:Ужгородські школярі замість квітів вчительці зібрали гроші для хворої дівчинки (ФОТО)
Читайте на ГК:Журналісти розповіли про закарпатця, який став чемпіоном Європи з кікбоксу (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка