1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В «Закарпаттяобленерго» розповіли, де найбільше крали електрики в області

10.05.2019 12:09 Суспільство

Починаючи з 22 квітня по 05 травня 2019 року працівниками Товариства «Закарпаттяобленерго» виявлено 43 факти крадіжок електричної енергії.

Починаючи з 22 квітня по 05 травня 2019 року працівниками Товариства «Закарпаттяобленерго» виявлено 43 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 41 Акт про порушення Правил серед населення та 2 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останні два тижня було виявлено у Тячівському районі (14 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у Виноградівському районі Закарпатської області (2 порушення відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулих двох тижнів Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 33,32 тис. грн.

Нагадаємо, закарпатська поліція затримала церковного крадія, який порізався склом.

Читайте на ГК:На Виноградівщині у бусі, який віз заробітчан, виявили контрабанду (ФОТО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині сталася моторошна ДТП: постраждалих забрала "швидка" (ФОТО)
Читайте на ГК:У с.Тисобикень на Виноградівщині зведуть протипаводковий локальний центр
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська