1. Новини Закарпаття
  2. >

Митарі про автомобільні черги у пунктах пропуску на кордонах Закарпаття

06.05.2019 19:16 Суспільство

Працівники МП "Ужгород" та "Великий Березний" готові забезпечити пропуск та митне оформлення на "виїзд з України" на 100% пропускної здатності митних постів, проте суміжна сторона приймає тільки 30%.

Працівники МП

У зоні діяльності митних постів Закарпатської митниці ДФС накопичилась значна кількість транспортних засобів. Пункти пропуску Закарпатської митниці ДФС працюють в шатному режимі.

Підвищений час очікування на пунктах перетину кордону з Угорщиною пов'язаний зі збоєм інформаційної системи, повідомили у ДФС у Закарпатській області. 

Щодо підвищеного часу очікування на пунктах перетину кордону із Словаччиною, то працівники митного посту "Ужгород" та "Великий Березний" готові забезпечити пропуск та митне оформлення на "виїзд з України" на 100% пропускної здатності митних постів, проте суміжна сторона приймає тільки 30%. Наприклад, у пункті пропуску "Ужгород" за минулу добу здійснено оформлення та пропущено 400 автомобілів при можливості 3500 транспортних засобів.

З 20 по 27 квітня 2019 року на митних постах Закарпатської митниці ДФС здійснено оформлення та пропущено на "в’їзд в Україну" понад 28 тис. транспортних засобів та більше 105 тис. громадян. Водночас із 30 квітня по 5 травня 2019 року працівники митниці здійснили оформлення на "виїзд з України" більше 23 тис. транспортних засобів та майже 88 тис. громадян. Таким чином, середньодобовий пропуск транспортних засобів склав більше 3,5 тис. та 17,5 тис. громадян.

Митники зазначають, що роблять все можливе щоб громадянам доводилось проводити на кордоні найкоротші терміни. З метою уникнення черг, просять взяти до уваги вказану інформацію та, за можливістю, утриматись від перетину митного кордону найближчі 24 години, або обирати інші пункти пропуску.

Нагадаємо, У Мукачеві на власників пункту прийому металобрухту наклали штраф у понад 600 тисяч гривень

Читайте на ГК:На Закарпатті 82 нових випадків коронавірусу за добу. 5 людей померли
Читайте на ГК:Гороскоп на 17 червня для всіх знаків зодіаку
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Мінлива хмарність, значні дощі, грози, в окремих пунктах зливи та град
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська