1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві офіцери-дільничні знайомилися зі своїми "підшефними" (ФОТО)

06.05.2019 18:11 Суспільство

Поліцейські Мукачівського відділу провели профілактичну операцію «Візит».

В ході операції дільничні офіцери  відвідали  мукачівців  за місцем їх проживання, познайомилися  з ними та вручили  їм  свої візитні картки з контактними даними, щоб у разі потреби вони змогли звернутися до нього.

В області  завершився  оперативно-профілактичний захід під умовною назвою «Візит», метою якого є встановлення довірливих  відносин з громадянами, профілактика правопорушень, вручення візитівок з контактами свого дільничного та інше. 

За час операції дільничні офіцери поліції сектору превенції Мукачівського відділу поліції   здійснили  подворові та поквартирні обходи, відвідали установи й організації, розташовані на обслуговуваних дільницях.  Під час візитів місцеві мешканці мали  можливість більш тісно поспілкуватися зі своїм дільничним інспектором, розповісти про свої проблеми, висловити скарги та побажання. 

Кожен дільничний інспектор вручив мукачівцям візитівки зі своїми контактними даними, щоб в разі потреби громадяни мали можливість звернутися за допомогою до свого дільничного.Особливу увагу правоохоронці приділяли відвідуванню одиноких та осіб похилого віку, неблагополучні родини тощо. 

Під час зустрічі правоохоронці провели з громадянами бесіди профілактичного характеру, попередили їх  про найпошириніші  види  злочинів та надали поради, як вберегти себе від злочинних посягань і як не стати об‘єктом злочину, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, на Ужгородщині відкрили лабораторію з переробки пластику (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Мукачеві по вулиці Берегівська-об’їздна проводять капітальний ремонт каналізаційної мережі (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві пройде парад рудих
Читайте на ГК:Нічна ДТП на Мукачівщині: автомобіль перекинувся, а велосипедист опинився в реанімації (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка