1. Новини Закарпаття
  2. >

Удар стихії. На Закарпатті — різка зміна погоди

28.04.2019 11:18 Суспільство

Гiдрометеорологи попереджають про стихiйнi та небезпечнi метеорологiчнi явища на Закарпатті: у регіоні оголошено відразу два штормовi попередження.

Гiдрометеорологи попереджають про стихiйнi та небезпечнi метеорологiчнi явища на Закарпатті: у регіоні оголошено відразу два штормовi попередження.

Так, 28 квiтня 2019 року по Закарпатськiй областi прогнозують хмарну погоду. Вдень i у схiдних районах значнi короткочаснi дощi, грози, мiсцями сильнi зливи. В окремих пунктах град. Вiтер пiвнiчно-захiдний 7-12, пiд час грози подекуди шквалисте посилення 18-23 м/с. Температура повiтря вночi 7-12°, вдень 11-16° тепла, у горах мiсцями 8-10° тепла.

Автошляхи: Вночi у захiдних та центральних районах, а вдень i у схiдних районах значнi короткочаснi дощi, грози, мiсцями сильнi зливи. В окремих пунктах град. Видимiсть доба, в дощi 1000-1500 м.

Також оголошено штормове попередження: протягом доби 28 квiтня по Закарпатськiй областi та по м. Ужгород очiкуються грози, мiсцями сильнi зливи, град. Пiд час грози подекуди: шквалисте посилення вiтру 10-15, у горах до 17-22 м/с. (i рiвень небезпечностi, жовтий).

Водночас, 28-29 квiтня на рiчках областi будуть вiдбуватись пiдвищення рiвнiв на 0.3 – 1.0м, в нижнiх течiях Боржави та Тиси до 1.5м в межах корiнних берегiв.

Нагадаємо, до Виноградова наблизився грозовий фронт (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Православні християни святкують Великдень
Читайте на ГК:У Великодню ніч на Закарпатті не зафіксовано жодних порушень карантину
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (19 квітня для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська