1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Працівникам Ужгородського ПрАТ "Андезит" підтвердили право на отримання пільг і компенсацій

29.03.2019 19:33 Суспільство

Днями тут була проведена чергова атестація робочих місць за умовами праці.

Як наслідок, працівникам, зайнятим у технологічному процесі, підтвердили право на  достроковий вихід на пільгову пенсію за Списком №2, додаткову оплачувану відпустку і встановили доплати до посадових окладів за роботу у важких та шкідливих умовах прац, повідомили в Управлінні Держпраці у Закарпатській області.

Завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Лілія Січка ознайомилася з  умовами праці колективу підприємства безпосередньо на виробництві.

Умови праці у добувній галузі  вважаються важкими та шкідливими. За статистикою, 69% працівників галузі працюють в умовах, які не відповідають санітарно-гігієнічним нормам.  Отже, професійні ризики, що супроводжують  трудову діяльність  у несприятливих умовах праці, сьогодні є об’єктивною реальністю. Законодавством України запроваджені компенсаторні механізми вирішення проблем забезпечення безпеки та гігієни праці, які  реалізовуються через встановлення різних  пільг  за умови праці.

Нагадаємо, Хуст розпочав роботу над стратегією розвитку міста

Читайте на ГК:Майже 150 дільниць Ужгородщини та Чопа сьогодні мають отримати бюлетні для голосування (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Пенсійники зустрілися з педагогами Ужгородської спецшколи № 5
Читайте на ГК:Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного лікаря Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus