1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові вручили дипломи мовних курсів (ФОТО)

26.03.2019 08:27 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Нині їх отримали 105 слухачів.

Сертифікати на двох мовах засвідчують, що їх власники здобули загального та середнього рівня знання з англійської, німецької, української та угорської.

У вересні минулого року заявки на курси подали 186 осіб, розпочали навчання 172, а успішно завершили його 105. Протягом 5 місяців слухачі вдосконалювали свої знання у 12 групах, з ними займались 10 кваліфікованих викладачів. На завершення всі писали два письмові твори і складали стільки ж іспитів.

“Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина” гласить народна мудрість,- каже Голосу Карпат директор Центру перед- і післядипломної освіти ЗУІ Наталія Вароді.- Володіючи іноземними мовами, відкриваємо перед собою нові світи, зростає наш толерантний фактор, краще пізнаємо культуру, звичаї та традиції інших народів.”

У понеділок в ЗУІ відбулось урочисте вручення дипломів сьогднішнім випускникам мовних курсів. “Винуватців” тепло вітали ректор інституту Ілдика Орос, Генеральний консул Угорщини в Берегові Матяш Сіладі, провідний консул такої ж дипломатичної установи в Ужгороді Антонія Ковачіч. Вони зичили присутнім якнайефективніше використовувати в повсякденному житті набуті знання, постійно розширювати їх.

У ці дні в області 3005 осіб вивчають угорську як іноземну у 36 населених пунктах краю. Діють загалом 107 груп, з якими займаються 76 висококласних фахівців. Паралельно в 9 містах і селах регіону вдосконалюють українську 461 слухач. Відповідні сертифікати їм будуть вручені в жовтні.

Нагадаємо, що ЗУІ оголошує новий набір на мовні курси, заявки можна подавати до квітня нинішнього року. До слова, бажання вивчати угорську вже виявили 105 вихованців нещодавно відкритої в Мукачеві футбольної акадамії.

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка