1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Квіткова акція" у Виноградові: Москаль радить висадити квіти навпроти Мінінфраструктури

18.03.2019 20:00 Суспільство ВАЖЛИВО

Москаль радить авторам квітів на виноградівській дорозі зайнятися зеленими насадженнями біля Мінінфраструктури.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

Дорога, на якій активісти «висадили» квіти в горщиках напередодні робочої поїздки Президента України в Закарпатську область, – це траса міжнародного значення «Берегово – Виноградів – Велика Копаня», яка пролягає в тому числі через м.Виноградів.

– Ця дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, яка є підрозділом Міністерства інфраструктури й належить Кабінету міністрів України, – заявляє Геннадій Москаль. – Ні обласна державна адміністрація, ні Президент України не мають до неї жодного відношення. До речі, ми неодноразово вказували на офіційних сайтах список доріг, за які відповідає ОДА, а за які Служба автодоріг.

Очільник Закарпатської ОДА заявив, якщо у активістів є бажання звернути увагу на катастрофічний стан дороги й таким чином зробити щось для її ремонту, їм варто поїхати в Київ і «висадити» квіти напроти Мінінфраструктури.

"Ми навіть готові замовити їм для цього автобус. Бо вийшло так, що своєю акцією, яку підхопили центральні російські телеканали, вони тільки підлили води на млин російської пропаганди, а для ремонту дороги не зробили абсолютно нічого" - додав Генадій Москль.

Нагадаємо, щоб привернути увагу до плачевного стану доріг у Виноградові провели "квіткову акцію" - перші весняні квіти віоли з'явилися у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка. Згодом про неї розповів російський канал.

Читайте на ГК:На лікування хлопчика з Виноградівщини зібрали 150 тисяч гривень
Читайте на ГК:Третя ДТП за добу на Виноградівщині: двоє людей в лікарні, загинула кішка (ФОТО)
Читайте на ГК:На Виноградівщин не розминулися WV та "Мерседес" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка