1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорські волонтери зібрали на Тисі понад 300 мішків сміття (ФОТО)

05.03.2019 18:51 Суспільство

Декілька тонн пластикових пляшок (загалом понад 300 великих міхів сміття) зібрали угорські волонтери на березі річки Тиса в районі міста Вашарошнамень.

Загалом до акції, що розпочалася 1 березня 2019 року, долучилося понад 50 небайдужих.

Акція відбувалася асоціацією PET Cupa за сприяння Міністерства сільського господарства Угорщини, Генеральної дирекції з водопостачання, Управління водного господарства регіону Верхньої Тиси та Асоціації екологічних послуг.

Угорські волонтери з асоціації PET Cupa (які також влаштовують еко-перегони на човнах з пластикових пляшок по Тисі) вже протягом кількох років проводять ініціативу очищення русла річок від сміття. Загалом було зібрано кілька тонн непотребу, приблизно половину вдалося відправити на переробку.Керівник проекту Гергей Ханко розповів, що почали збирати сміття на лісових ділянках, куди його весною приносить вода. Робота почалася 1 березня, і тривала три дні. Ханко вважає, що саме тут знаходиться найбільш забруднена частина русла Тиси.

Зібрані відходи сортуються, а далі потрапляють на пункти переробки та утилізації у Ніредьгазі. Переважна більшість сміття потрапляє в Тису на території України. Про це свідчать, зокрема, пляшки з українським маркуванням, повідомляє "ЗакКор" з посиланням на "Мукачево. нет".

Нагадаємо, колишню працівницю "Закарпатпошти" судитимуть за розтрату більше 1 мільйона гривень

Читайте на ГК:Штаб-квартира Міжнародного інвестиційного банку перенесена в Будапешт
Читайте на ГК:"Світла Лавина-2019": у міжнародних навчаннях в Угорщині бере участь батальйон "Тиса"
Читайте на ГК:Ніредьгаза відзначатиме День міста (ПРОГРАМА)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка