1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Лісівники Рахівщини врятували козулю

440
Суспільство Новини Рахова

Працівники державної лісової охорони Кобилецько-Полянського лісництва ДП "В.Бичківське ЛМГ" при проведенні патрулювання лісових угідь знайшли та прихистили козулю.

Лісівники Рахівщини врятували козулю

Днями в урочище Довге була знайдена з хворою перебитою ніжкою козуля європейська. Тварина знесилена лежала в глибокому снігу і чекала допомоги від людей, яку їй було надано негайно – промили і перев’язали рану, нагодували і помістили в огородженому вольєрі. 

Майстер лісу Коб.Полянського лісництва Михайло Блистя розповідає, що кожного дня до козулі навідуються працівники лісової охорони лісництва приносять корми, які їй до вподоби: сіно, вітамінні віники, яблука та зерно, а ще перев’язують хвору ніжку. Маємо надію, що скоро здоровою її відпустимо у лісові угіддя держлісгоспу.

Нагадаємо, автомобілі мешканців Мукачева грабують серед білого дня

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber