1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, як зростуть у лютому зарплати українців (ТАРИФНА СІТКА)

07.02.2019 18:54 Суспільство ВАЖЛИВО

У 2019 зарплати співробітників бюджетної сфери в Україні збільшилися.

Відзначимо, всі оклади і ставки формуються за єдиною тарифною сіткою. Вона ділить фахівців на 25 розрядів, які залежать від кваліфікації і посади. Так, згідно з сітці, ректор і проректор вузу мають 22-24-й тарифні розряди, а вчитель і викладач - 10-14-й.

Меншу зарплату отримує некваліфікований персонал, який відноситься до 1-2-му тарифними розрядами. До некваліфікованої персоналу можна віднести гардеробників, кур'єрів, підсобних робітників, вантажників, охоронців, прибиральниць, швейцарів, ліфтерів, контролерів.

Ставка для працівників кожного розряду розраховується з базової ставки працівника першого розряду. Так, ставку множать на коефіцієнт. У 2018 році базова ставка становила 1762 гривні. Протягом року вона зростала і до початку 2019 року становила одну тисячу дев'ятсот двадцять одну гривню.При цьому спочатку планувалося, що ставка бюджетника 1-го розряду дорівнює мінімальній зарплаті, але потім плани змінилися і ставка нині дорівнює прожитковому мінімуму. Також, мінімальна зарплата, яка з 1 січня 2019 року склала 4173 гривні, істотно вища за прожитковий мінімум. Як результат, ставка працівників бюджетної сфери, які займають посади з числа перших дванадцяти розрядів, в 2019 році буде нижче мінімальної зарплати, інформує Бізнес.Медіа.

Нагадаємо, поки хлопці із Закарпаття проходили військову службу, їх звільнили за прогули

Читайте на ГК:В Україні заборонили популярний лікарський препарат
Читайте на ГК:Українські підлітки займаються сексом з 12 років - дослідження
Читайте на ГК:До уваги закарпатців-абітурієнтів: З'явилися відповіді ЗНО з математики
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus