1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Поляні вчилися стратегічному та фінансовому плануванню медики громад Закарпаття

31.01.2019 09:45 Суспільство

Про це інформує Закарпатський центр розвитку місцевого самоврядування

29 січня у Полянській ОТГ відбувся тренінг «Стратегічне планування та управління фінансами в закладах охорони здоров'я ОТГ», організований та проведений Закарпатським Центром розвитку місцеого самоврядування, що створений за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Це вже восьмий тренінг, присвячений реалізації медичної реформи, який відбувся на Закарпатті за сприяння ЦРМС.

Цього разу навчання стосувалося нової для медичних закладів сфери – управління фінансами. Після вступного слова та знайомства з учасниками Євген Мешко, регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» із впровадження первинної ланки медицини, та Павло Рябоконь, радник з муніципальних послуг Закарпатського ЦРМС, ознайомили учасників зі ключовими елементами стратегії планування закладів первинної ланки медицини, а також ознайомили з практичними аспектами фінансового планування діяльності закладів охорони здоров’я, інформує Закарпатський ЦРМС.

«Ми вирішили провести даний тренінг для того, щоб підвищити рівень знань медичних працівників, лікарів, керівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги у питаннях якісного планування діяльності, – пояснив мету заходу Павло Рябоконь. – Кожному закладу бажано мати свою стратегію розвитку на довгострокову перспективу, і вже під неї щороку розробляти фінансові плани. На даний момент стратегії розвитку ніде не унормовані, але є ймовірність, що вже з наступного року кожен центр буде зобов’язаний її мати. Фінансовий план – невід’ємний від стратегії. Тому, проводячи цей тренінг, ми діємо на випередження – щоб медичні заклади були наперед готові до таких змін. Загалом, наявність стратегії розвитку дозволить брати участь у національних та міжнародних фондах, які надають підтримку в сфері охорони здоров’я, і покращить обізнаність персоналу та громади в розвитку та новаціях медзакладів».

Нагадаємо, Свалявський центр первинної медико-санітарної допомоги житиме згідно фінансового плану

Читайте на ГК:Свалявський центр первинної медико-санітарної допомоги житиме згідно фінансового плану
Читайте на ГК:Лісівники Свалявщини підгодовують диких тварин, щоб ті пережили лютий холод
Читайте на ГК:Родом із закарпатської Лопушанки – серцем з усією Україною
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus