1. Новини Закарпаття
  2. >

ОТГ Закарпаття беруть участь у загальноукраїнському анкетуванні об’єднаних громад

24.01.2019 14:39 Суспільство

6 закарпатських об’єднаних тергромад беруть участь у загальноукраїнському анкетуванні, яке проводить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Програми "U-LEAD з Європою".

6 закарпатських об’єднаних тергромад беруть участь у загальноукраїнському анкетуванні, яке проводить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Програми

Дане опитування, в якому беруть участь 665 українських ОТГ, покликане дослідити соціально-економічний розвиток громад, рівень інфраструктури в громадах, вивчити потреби ОТГ та проблеми, з якими вони стикаються тощо.

З метою отримати максимально точну інформацію представник КМІСу відвідує громади області, щоб перевірити дані анкет, заповнених представниками ОТГ. У понеділок, 21 січня спеціаліст КМІСу разом із радником з питань комунікації Закарпатського ЦРМС Юрієм Ліваком та радником з питань муніципальних послуг Центру Павлом Рябоконем відвідали Перечинську та Баранинську ОТГ.

Раніше вже було завершено анкетування Іршавської ОТГ. Крім того, до кінця січня будуть проанкетовані також Полянська, Тячівська та Вільховецька об’єднані територіальні громади, повідомляє Закарпатський ЦРМС.

Нагадаємо, Іршавська ОТГ отримала грант, спрямований на розвиток молоді громади

Читайте на ГК: Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 19 червня
Читайте на ГК:ДБР повідомило про підозру двом посадовцям лісової охорони Закарпаття
Читайте на ГК:Суботній забіг "Біжи з головою! Біжи до мети!" на Закарпатті перенесений
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська