1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Подробиці судового засідання в Ужгороді щодо озера "Кірпічка" — ОФІЦІЙНО

10.01.2019 15:10 Суспільство

Нагадаємо, у судовому засіданні прокуратура домоглась недопущення забудови 6 га земель так званого парку «Кірпічка» у м. Ужгороді.

Сьогодні, 10 січня 2019 року Господарським судом Закарпатської області  підтримано позицію Ужгородської місцевої прокуратури та відмовлено у задоволенні позову приватного товариства до Ужгородської міської ради щодо поновлення договору оренди 6 га земель рекреаційного призначення у місті Ужгороді.

У середині листопада 2018 р. Ужгородська місцева прокуратура, в інтересах держави та територіальної громади м. Ужгорода, вступила в розгляд даного позову на стороні відповідача - Ужгородської міської ради.

 Позовну заяву подали представники приватного товариства, які просили в суді поновити договір оренди 6 га земель рекреаційного призначення із водоймою, площа якої складає 2,66 га,  на умовах, що явно суперечать вимогам податкового  і земельного законодавства.

У  судовому  засіданні прокурор наголосив, що рішення міської ради як власника земельної ділянки про припинення договірних відносин стосовно вказаних земель, є законним та відсутні підстави для його автоматичної прологації, а відтак, просив суд повністю відмовити у задоволенні даного позову.

Заслухавши сторони головуючим суддею Господарського суду підтримано позицію місцевої прокуратури та відмовлено у задоволенні позову ТОВ до Ужгородської міської ради щодо спонукання громади до передачі земель рекреації під забудову, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, Ужгородський суд залишив у власності громади територію "Кірпічки".

Читайте на ГК:Творчий вечір вокальної студії "Solo mio" відбувся у Будинку культури профспілок в Ужгороді
Читайте на ГК:Ужгородський суд залишив у власності громади територію "Кірпічки"
Читайте на ГК:В Ужгороді обікрали церковну капличку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus