1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородський стоматолог виступив перед студентами турецького університету (ФОТО)

13.12.2018 20:14 Суспільство

Мирослав Гончарук-Хомин поділився із зарубіжними колегами і студентами сучасними поглядами на ремоделювання периімплантатної кісткової тканини.

Мирослав Гончарук-Хомин поділився із зарубіжними колегами і студентами сучасними поглядами на ремоделювання периімплантатної кісткової тканини.

На початку грудня асистент кафедри ортопедичної стоматології Мирослав Гончарук-Хомин як запрошений лектор відвідав турецький університет Dicle University, де поділився з колегами і студентами сучасними поглядами на механізми ремоделювання та реєстрації змін кісткової тканини в периімплантатній області.

До участі в такому заході Мирослава Юрійовича особисто запросив декан стоматологічного факультету турецького вишу професор Izzet Yavuz, з яким наш аспірант співпрацює вже не перший рік, публікуючись у турецькому Scopus-індексованому виданні «International Journal of Dental and Medical Research».

Перед лекцією сторона-господарка організувала для українського дослідника дводенну екскурсію околицями міста Діярбакира, в якому й розміщений згаданий університет та котре є одним із найбільших міст південно-східної Туреччини.

Безпосередньо перед лекторієм для українського науковця та всіх слухачів влаштували невеликий концерт національної музики, у якому наш співвітчизник також зумів себе проявити, зігравши для турецьких колег і декілька українських композицій.

Варто відзначити, що з тематикою про особливості ремоделювання периімплантатної кісткової тканини Мирослав Гончарук-Хомин уже неодноразово вигравав ряд міжнародних конференцій, представив власні наукові ідеї на конгресах у Варшаві, Баден-Бадені та Лейпцигу, репрезентуючи при цьому результати особистих напрацювань у респектабельних міжнародних виданнях.

Таким чином, українсько-турецька стоматологічна співпраця, окрім суто наукових, набуває ще й особистісних обрисів, що надалі тільки сприятиме зміцненню міжнародних відносин у академічних та професійних аспектах, повідомляє сайт УжНУ.

Нагадаємо, студентка з Ужгорода стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу з фактчеку.

Читайте на ГК:В Ужгороді горіла автівка: з'явилося відео з місця події (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді трапилася ДТП: автомобіль марки “ВАЗ” перекинувся на дах (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді три водії не пропустили "швидку", яка їхала зі спецсигналами (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська