1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Лісові люди" Берегівщини зустрілись з ветеранами лісу та науковцями (ВІДЕО)

06.12.2018 13:27 0 Суспільство

За ініціативи директора Берегівського держлісгоспу, лісівники мали нагоду почути цікаві факти, які стосувались роботи лісової галузі за часів Радянського Союзу та з утворенням незалежної України.

Завдяки науковцю, доц. кафедри лісництва географічного ф-ту УжНУ Феліксу Гербуту, присутні дізнались про ведення лісового господарства за часів Австро-Угорщини та Чехословаччини.

Як і сьогодні, на початку 20 ст. основною культурою Берегівського держлісгоспу був дуб.

Масові вирубки лісу відбувались саме в період з 1918 по 1944 роки, а тодішня влада Чехословаччини ініціювала переселення на Закарпаття осіб різних професій, у першу чергу в сфері сільського господарства.

У міжвоєнний період Чехословаччина активно приділяла увагу веденню лісового господарства на Закарпатті. Велась робота з будівництва лісних доріг, мисливських будиночків, мостів. Також була здійснена меліорація лісових площ.
Звернули увагу присутні й на лісові культури, які ростуть на Закарпатті, зокрема найбільш поширену на території Берегівського лісгоспу – дуб.

Загалом у світі існує понад 600 видів дуба, з яких тільки декілька видів можна побачити в українських лісах та Берегівщині, зокрема.

Мало хто знає, однак на Закарпатті також росте й унікальні породи дерев.
У майбутньому, Берегівські лісівники планують й надалі проводити зустрічі з науковцями та ветеранами лісової галузі, аби перейняти кращі методи ведення лісового господарства, повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ.

Нагадаємо, лісівники Закарпаття розпочали традиційну акцію “Нагодуй птахів взимку”.

Читайте на ГК:Я зробив усе, що міг. Хто може, хай зробить краще – Бертолон Ліннер (ФОТО)
Читайте на ГК:Берегівські артисти – серед найкращих у Києві (ФОТО)
Читайте на ГК:Уродженець Закарпаття поранив ножем чоловіка на Рівненщині
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus