1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Закарпатській області перераховано 4179 "військових" пенсій

05.12.2018 19:29 Суспільство ВАЖЛИВО

Сьогодні, 5 грудня, в Ужгороді відбулась прес-конференція начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасії Пентек.

На сьогодні на обліку в територіальних управліннях Пенсійного фонду Закарпатської області перебуває 264,8 тисячі одержувачів пенсій та понад 10,6 тисячі пенсіонерів, що отримують пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Як зазначила керівник Пенсійного фонду Закарпатської області, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 грудня збільшено розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Відповідно органами Пенсійного фонду області проведено масовий перерахунок пенсій 234,4 тисячі закарпатських пенсіонерам, що становить 89 відсотків до загальної кількості одержувачів. Середній розмір підвищення – 38,2 гривні. Перерахунку підлягали всі види виплат, які залежать від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

– Мінімальний розмір пенсій для всіх осіб, яким призначено пенсію при повному стажі, збільшився на 45 гривень і становитиме 1497 гривень. Загалом це 37,1 тисячі пенсіонерів, або 14 відсотків. А ось 37,9 тисячі пенсіонерів (тобто 14,3 відсоткам від загальної кількості), яким призначено пенсію при неповному стажі, розмір пенсії зросте на 62 гривні – з 1435 до 1497 гривень, – пояснила Анастасія Пентек.

Додаткова місячна потреба області в коштах для виплати перерахованих пенсій становить 8,9 млн. гривень. Для забезпечення виплати пенсій у грудні необхідно 593,7 мільйона гривень.

Перерахунки здійснені в автоматичному режимі, тому пенсіонерам не потрібно звертатись до органів Пенсійного фонду, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

–  Так само, з 1 грудня 2018 року проведено перерахунок пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Зокрема перерахунку підлягали пенсії, призначені в мінімальному розмірі, пенсії по втраті годувальника, підвищення інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих ветеранів війни, – зазначила А. Пентек. – Всього в області перераховано 4179 «військових» пенсій, або 39,6 відсотка до загальної кількості отримувачів зазначеної категорії. Середній розмір пенсій цієї категорії пенсіонерів збільшився в середньому на 50,71 гривні.

Нагадаємо, на Закарпатті розпочали виплату грудневих пенсій.

Читайте на ГК:Еміл Сокач очолив рейтинг найвпливовіших краян у сфері культури Закарпаття
Читайте на ГК:Ще одна медична "родзинка" з’явилася в Ужгороді
Читайте на ГК:Обов’язок чи благородна справа: студенти УжНУ здали кров (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus