1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Благодійний фонд "Виноградів" відзначає День волонтера

05.12.2018 10:40 Суспільство

Сьогодні, 5 грудня, у світі та Україні відзначають день людей з великим серцем та світлою душею - День волонтера.

Волонтери - це така одна велика сім'я однодумців, які не бачать кордонів для добрих справ і завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. 
Вони миттєво гуртуються навколо найважчих життєвих обставин, приносячи в них сонце усмішки і теплоту любові до ближнього допомагають подолати негаразди.

Волонтерство - це той вогник доброчинності у світі, на якому тримається віра людини в людину та її найблагородніші якості.

Ми, громадський благодійний фонд "Виноградів", щасливі, що вносимо свій вклад у розвиток волонтерського руху на рідній Виноградівшині і радіємо, що люди, зокрема молодь, розділяють наші ідеї і цінності.

Наші волонтери, студенти Виноградівського державного коледжу МДУ - ви найкращі! Ми дуже цінуємо вашу присутність і допомогу в нашій спільній справі.

Вітаємо всіх причетних зі святом!

БЛАГОДІЙНІСТЬ=ЛЮБОВ!

БФ "Виноградів"

Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН. Присвячений особам, що займаються волонтерством.

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Читайте на ГК:Кадрів нема. У Виноградівському геріатричному центрі нікому доглядати за хворими (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одному з райцентрів Закарпаття встановлені «Корзини доброти» – за зразком європейського досвіду (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Виноградівські роми копирсаючись у відходах створюють дискомфорт місцевим мешканцям (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus