1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Риби - остерігайтесь інтриг, а Близнюки можуть мати конфлікти

23.11.2018 08:33 Суспільство Лайт

Овен

Цю добу Овни проведуть в активному режимі, пов'язаному з роз'їздами, навчанням, спілкуванням, пошуком або інформаційним обміном. Багатьом Овнам буде мало тісного контакту з близьким оточенням і вони спрямують погляд на віддалені території, іноземні або екзотичні спільноти. Це не тільки цікавий, але і напружений день, можливі конфлікти, непорозуміння, інтриги, авантюри, дорожні пригоди, інформує UkrMedia.

Тілець

Тільцям краще відмовитися від тяги до стабільності, зробивши вибір на користь спілкування, навчання або інформаційних пошуків. Обстановка аж до ночі схиляє до непостійності, можливі скасування угод, перенесення зустрічей, моменти плутанини, випадки шахрайства. У будь-яку хвилину може з'явитися додаткова або альтернативна інформація, що змушує коригувати плани або переглядати умови угод.

Близнюки

Сьогодні Близнюки спритно лавирують в обставинах, є провідниками ідей, споживачами новин, шукачами знань, учасниками спорів. Проте ви не в найсильніший позиції, ваша роль скоріше - учень, посередник, перекладач, помічник, супутник. Вас не завжди зрозуміють вірно. Доведеться чимось поступитися авторитетному опоненту. Є ризик дезорієнтації, непорозуміння, аварійних та конфліктних моментів.

Рак

Сьогодні Раки залежні від обстановки. Великий вплив на ваш настрій і образ думок може надати атмосфера в робочому колективі, інформаційний фон, а також поведінка персоналу, колег та інших осіб із вашого оточення, включаючи випадкових попутників і ненавмисних співрозмовників. Можливий особливий інтерес до новин, пов'язаних з медициною, зв'язком, навчанням, короткими поїздками або далекими подорожами.

Лев

Левам варто користуватися будь-яким шансом поповнення знань і розширення кола знайомств. День дозволяє розпізнати контури майбутнього, але інформація, отримана сьогодні, не остаточна. Вона пробудить подальшу цікавість, викличе у вас питання або заперечення. Сьогодні можна окреслити поле інтересів, влитися в ряди можливих однодумців, отримати стимул для натхнення або матеріал для порівнянь.

Діва

Дівам не варто уникати контактів, наприклад, співбесід, але метою при цьому краще зробити попередні домовленості і чорнові плани. Важливі рішення передчасні. Можна і потрібно змінювати точку відліку, коло спілкування, список варіантів, інструменти досліджень, форми зв'язку. Маневреність і гнучкість не завадить доповнити обачністю. Це день мінливого випадку, краще не вірити, навіть собі.

Терези

Сьогодні горизонти Терезів розширюють місцеві та світові новини, цікаві контакти, екскурсії та інші пізнавальні заходи. Перспективні зв'язки з популярними шанованими людьми, іноземцями, мандрівниками, з представниками зарубіжних громад та сфери науки, освіти, комунікацій. Можливі ускладнення та хвилини дезорієнтації в поїздці, при спробі отримати яку-небудь екстрену допомогу.

Скорпіон

Скорпіонам варто вивчити хвилюючі їх питання з різних сторін і в більш широкому ракурсі. День підходить для збору інформації, пошуку альтернатив, самоосвіти. Дослідницький азарт рано трансформувати в конкретні висновки і дії, інформація ще потребує підтвердження або спростування. Особливо небезпечно пускатися в ризиковані фінансові пригоди, здійснювати сумнівні покупки і угоди.

Стрілець

Сьогодні Стрільці потребують співрозмовника або зворотнього зв'язку. День забезпечує інформативність і комунікабельність. Легко вийти на людину або на джерело, задовольнити допитливість, знайти учня, посередника, перекладача. Діалоги будуть відзначені багатослівністю, поєднанням зацікавленості з уїдливістю і вразливістю. Багато запитань залишаться відкритими, є час пошукати аргументи, альтернативу.

Козеріг

Сьогодні зірки не радять Козерогам назавжди спалювати за собою мости і всією душею включатися в нову справу. День здатний внести в плани багато коректив і поставити ряд запитань, на які поки неможлива однозначна відповідь. Зокрема, зараз не варто набирати постійний штат або влаштовуватися на регулярну роботу, затверджувати схему лікування хвороби, вирушати в довгий шлях, заводити нових домашніх улюбленців.

Водолій

День дарує Водоліям надихаючу інформацію, важливу для майбутнього. Це прекрасна доба для спілкування і роздумів у вже знайомому креативному полі. Доречний свіжий погляд на забуту ідею, старий зв'язок, перерваний проект. Можна дати новий шанс контакту з романтичним підґрунтям, особливо, якщо об'єкт симпатій є авторитетом або однодумцем. Добре займатися питаннями навчання і розвитку дітей.

Риби

Сьогодні Рибам важливо не перейти межу, що відокремлює слово від дії. Небезпечно піддаватися імпульсу, нав'язаному ззовні, в тому числі, тому, що йде від начальства і домочадців. Ситуації цього дня рухливі, не варто сприймати випадкову удачу як опору, а чиюсь авторитетну думку як аксіому. У будь-якому питанні, включаючи важливий, може підвести чуття. Варто остерігатися інтриг, шахрайства, дезінформації.

Читайте на ГК:Місячне затемнення 5 червня 2020: ритуали і що не можна робити
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 5 червня
Читайте на ГК:Прем’єр пояснив, чому вихід з карантину проти COVID-19 може затягнутися
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська