1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ревізори з Ужгорода перевіряли роботу працівників лісу Берегівщини (ФОТО)

03.11.2018 10:50 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

Серйозних недоліків не виявили. Навпаки, відмітили певні зрушення майже у всіх галузях ведення лісового господарства.

Протягом тижня в Берегівському держлісгоспі тривала комплексна перевірка, в якій брали участь 9 фахівців Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ). Об’їздили й оглянули всі діючі дільниці.

“Приємно, що серйозних порушень не знайшли,- повідомив на нараді, де підбивали попередні підсумки ревізії, головний спеціаліст управління Юрій Цалан. – Навпаки, помітні певні позитивні зрушення в усіх напрямках господарювання колективу.”

На Берегівщині успішно проводяться заліснення на місцях, де здійснювались рубки. Під час останніх звертали увагу насамперед на хворі дерева, сухостій. Розпочали лагодження старих і спорудження нових лісових доріг, започаткували відновлення колишніх мисливських будинків, зведення альтанок, встановлення інформаційних стендів тощо. Впорядкували розсадники, яких у господарстві 4 загальною площею 60 соток. Для посадки дерев зібрали понад 5 тонн жолудів, ще 3 заготовили учні шкільних лісництв, які успішно діють при лісгоспі. Частину зібраних плодів використають для посіву ще нинішнього року, решту закладуть на зимове зберігання й скористаються ними весною.

Посилили контроль за самовільними рубками. Торік берегівські охоронці лісу самі виявили 6 таких випадків, коли без відповідних дозволів було зрубано близько 55 кубометрів лісу. Браконьєри, мабуть, відчули посилену увагу до себе й нинішнього року “наважились” лише на дві самовільні рубки і встигли заготовити тільки 0,72 куба деревини.

“У Берегівському лісгоспі покращились й основні технологічні показники,- зазначив на нараді заступник начальника відділу охорони й захисту лісу та внутрішнього аудиту Ярослав Гоголюк.- Добре, що тут віддають перевагу якісним рубкам, системному догляду за масивами.”

Разом з тим, відмітили й окремі недоліки. Потрібно прискорити відновлення мисливських будинків, на окремих дільницях встановити урни для сміття, огородити розсадники, оновити квартальні стовпи та деякі інформаційні стенди тощо.

“Більш детальний аналіз перевірки здійснимо вже в Ужгороді,- розповів Голосу Карпат керівник групи перевіряючи. - Її підсумки будуть розглянуті на колегії управління.”

Директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного запевнив, що найближчим часом виявлені та інші упущення будуть усунені. Керівник одразу після наради дав конкретні завдання присутнім на зібранні майстрам лісу та спеціалістам ліквідувати недоліки.

Нагадаємо, що берегівські лісівники вирішили запозичити досвід старших попередників.

Читайте на ГК:Загрози життю немає: На Берегівщині гості весілля потрапили до лікарні з отруєнням (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті судитимуть переправників нелегалів, які намагались провести через кордон 12 людей
Читайте на ГК:На весіллі у берегівському селі Свобода отруїлися сімнадцять гостей
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus