1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Українські націоналісти організували мітинг біля консульства Угорщини в Берегові (ФОТО)

24.09.2018 13:04 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

До будівлі консульства прийшли з десяток молодих хлопців, які тримали в руках плакати з перекресленими фотографіями керівників дипломатичних установ Угорщини в Берегові та Ужгороді.

Перед молоддю виступив виховник Легіону свободи, учасник бойових дій на Сході України Василь Вовкунович.

“Ми, патріоти України, в тому числі учасники бойових дій проти російської агресії, вимагаємо від Президента, голів Верховної Ради та РНБО, Генерального прокурора і керівника Служби безпеки України жорсткої реакції на деструктивні дії Угорщини по відношенню до України,- наголосив промовець.- Вважаємо, що Угорщина, користуючись нашою ослабленістю, підло реалізовує план із автономізації та подальшого від’єднання Закарпаття, використовуючи для цього дипломатичні місії, які фактично перетворилися на центри масової паспортизації українців.”

Мітингуючі вимагали припинити діяльність угорського консульства в Берегові, яке, на їх думку, перетворилось в інструмент реалізації антиукраїнської політики.

На завершення мітингу вони прив’язали до перил консульства надувну пляшку шампанського й залишили на вітрині збільшений зразок угорського закордонного паспорта.

“Цим хочемо нагадати, що осіб, які отримали згаданий документ, пригощають іскристим напоєм,” - проголосив Василь Вовкунович.

Нагадаємо, раніше в соцмережах повідомлялось, що СБУ затримало закарпатця з угорським прапором.

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка